Dyrektor | Biegły Rewident

Renata Gwiazda

/
/
Renata Gwiazda

Renata Gwiazda

Renata Gwiazda

Dyrektor | Biegły Rewident

Renata jest biegłym rewidentem oraz członkiem ACCA z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała w jednej z firm Wielkiej Czwórki oraz innych międzynarodowych korporacjach.

Specjalizuje się w badaniu sprawozdań finansowych sporządzonych według Ustawy o rachunkowości oraz MSSF. Nadzorowała również sporządzanie oraz badanie sprawozdań finansowych oraz pakietów sprawozdawczych przygotowywanych zgodnie z US GAAP, UK GAAP, Lux GAAP oraz Irish GAAP.

Renata posiada bogate doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych podmiotów z różnych branż, przy czym jej specjalizacją jest szeroko pojęty sektor nieruchomości. Umiejętności z tego obszaru budowała w trakcie wieloletniej praktyki audytorskiej jak również poprzez różnego rodzaju szkolenia, programy oraz studia podyplomowe (Real Estate Proffesional – Polska Rada Centrów Handlowych z Brussel Solvay University).

Renata prowadziła również różnorodne projekty doradcze związane m.in. z doradztwem w procesie przejścia na MSSF i procesem IPO, kontrolą wewnętrzną (w tym w oparciu o SOX), weryfikacją ceny nabycia dla dużych transakcji gospodarczych czy optymalizacją procesów operacyjnych, oraz wiele innych.

Place
13
in the Ranking of Audit Firms auditing the GPW
Place
13
in the Ranking of Audit Firms
Place
15
in the Ranking of Audit Firms by revenue
Place
7
Nexia International in Europe
Place
8
Nexia International around the world
Member countries
120 +
Distinction in the Rzeczpospolita Ranking
Nexia Pro Audit was once again recognized in the ‘Pro Bono activity’ category in 2021
Contact

Napisz wiadomość do Renata Gwiazda

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit) z siedzibą w Krakowie. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania. Więcej informacji na temat RODO można przeczytać w Polityce prywatności