Dla studentów

/
/
Dla studentów

Dla studentów

Rozpoczynasz swoją karierę zawodową i zastanawiasz się jakie miejsce wybrać?

W Nexia Pro Audit oferujemy młodym ludziom realną możliwość rozwoju i awansu. Wspólnie tworzymy otoczenie, w którym masz możliwość wytyczenia indywidualnej ścieżki zawodowej. Od początku swojej pracy będziesz uczestniczyć w różnorodnych projektach pod okiem doświadczonych ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Poszukujemy osób rzetelnych, otwartych, kreatywnych, a przede wszystkim lubiących to co robią. Doceniamy osoby ambitne, pełne energii, które nie boją się nowych wyzwań.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Praca zespołowa

Każdy z nas kiedyś rozpoczynał swoją ścieżkę zawodową i pamięta, jak trudny był moment dołączenia do nowej organizacji. Zależy nam na budowaniu środowiska, w którym każda osoba, niezależnie od zajmowanego stanowiska, będzie czuła, że jest członkiem Zespołu i ma wpływ na jego rozwój. Wspólnie staramy się znaleźć rozwiązania do wyzwań, jakie stoją przed członkami naszego Zespołu.

Przyjazna atmosfera

Współpraca, wzajemna pomoc czy szacunek, to ważne aspekty naszej kultury. Jesteśmy otwarci wobec siebie, staramy się tworzyć partnerskie relacje i pozytywną atmosferę pracy, w której każdy czuje się zmotywowany i doceniony za osiągane wyniki. Poznajemy się nie tylko w czasie projektów, ale i poza nimi. Wspólny lunch, dzielenie się pasjami czy spotkanie integracyjne to dla nas okazja do wzmocnienia wzajemnych relacji.

Zindywidualizowana ścieżka rozwoju

Koniec studiów nie musi oznaczać końca Twojego rozwoju. Różni Klienci, różne branże, ciekawe zadania - dzięki którym będziesz mógł poszerzać swoją wiedzę. Poza tym będziesz miał możliwość udziału w szkoleniach – wyjazdowych i stacjonarnych. Pomagamy również przy zdobyciu uprawnień biegłego rewidenta.

Elastyczny czas pracy

Kontynuujesz naukę lub masz zobowiązania rodzinne i obawiasz się, że praca w sztywno określonych godzinach pracy nie jest dla Ciebie? Proponujemy naszym pracownikom m.in. elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej lub dodatkowe dni wolne od pracy. Chcemy, by te elementy pomagały w budowaniu Twojego work-life balance.

Benefity

W ramach systemu benefitów, z szerokiego pakietu usług masz do wyboru różne opcje dostosowane do Twoich potrzeb m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe bądź dofinansowanie studiów.

Sprawdź nasze oferty pracy

Dołącz do Zespołu
Nexia Pro Audit

Place
13
in the Ranking of Audit Firms auditing the GPW
Place
13
in the Ranking of Audit Firms
Place
15
in the Ranking of Audit Firms by revenue
Place
7
Nexia International in Europe
Place
8
Nexia International around the world
Member countries
120 +
Distinction in the Rzeczpospolita Ranking
Nexia Pro Audit was once again recognized in the ‘Pro Bono activity’ category in 2021
Contact