Dla profesjonalistów

/
/
Dla profesjonalistów

Dla profesjonalistów

Profesjonalizm to jedna z kluczowych wartości, którymi się kierujemy podczas codziennej pracy

Jeśli zależy Ci na rozwoju swoich kompetencji oraz dużej autonomii, jesteś w odpowiednim miejscu. Nexia Pro Audit oprócz pracy w przyjaznej atmosferze oferuje ciągłą możliwość podwyższania swoich umiejętności. Będziesz mieć możliwość sprawdzenia swojej wiedzy podczas pracy przy różnorodnych projektach, jak również kształtowania ścieżek zawodowych młodych talentów. Dzięki współpracy z międzynarodową siecią Nexia International będziesz mieć możliwość uczestnictwa w zagranicznych szkoleniach oraz bieżącej wymianie wiedzy między firmami członkowskimi z różnych krajów.

Szukamy osób, które tak jak my lubią to co robią i podzielają wartości, którymi się kierujemy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Przyjazna atmosfera

Współpraca, wzajemna pomoc czy szacunek, to ważne aspekty naszej kultury. Osoby pracujące w Nexia Pro Audit są otwarte i wszyscy działamy na zasadzie partnerstwa. Poznajemy się nie tylko w czasie projektów, ale również poprzez wspólne lunche, dzielenie się wspólnymi pasjami czy też w czasie spotkań integracyjnych.

Realna możliwość rozwoju

Ciągłe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji jest dla nas istotnym elementem naszego działania. Nasi pracownicy mają możliwość udziału w wyjazdowych, bądź stacjonarnych szkoleniach przeznaczonych m.in. dla biegłych rewidentów, jak również szkoleniach i webinariach organizowanych przez naszą międzynarodową sieć Nexia International. Pomagamy również przy zdobyciu uprawnień biegłego rewidenta.

Samodzielność i wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej

Doświadczeni pracownicy, oprócz dużej samodzielności, mogą wykazać się umiejętnością zarządzania projektami oraz kształtowania młodych talentów. Będąc częścią Nexia Pro Audit, możesz mieć pewność, że Twoje propozycje i inicjatywy będą zawsze brane pod uwagę. To właśnie nasi pracownicy odgrywają podstawową rolę w rozwoju Nexia Pro Audit oraz jej postrzeganiu przez naszych obecnych i przyszłych Klientów.​

Elastyczny czas pracy

Masz różne ograniczenia, zobowiązania rodzinne i obawiasz się, że praca w sztywno określonych godzinach pracy nie jest dla Ciebie? Proponujemy naszym pracownikom m.in. elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej lub dodatkowe dni wolne od pracy. Chcemy, by te elementy pomagały w budowaniu Twojego work-life balance.

Stabilność

Nasi pracownicy są dla nas najważniejsi, dlatego inwestujemy w rozwój oraz podczas codziennej pracy kierujemy się wspólnymi wartościami. Zależy nam na długotrwałej współpracy i chcemy, aby każdy mógł czuć się ważną częścią Nexia Pro Audit. Dbamy o siebie i chętnie wspieramy również w realizacji wyznaczonych celów, zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych.

Sprawdź nasze oferty pracy

Dołącz do Zespołu
Nexia Pro Audit

Place
13
in the Ranking of Audit Firms auditing the GPW
Place
13
in the Ranking of Audit Firms
Place
15
in the Ranking of Audit Firms by revenue
Place
7
Nexia International in Europe
Place
8
Nexia International around the world
Member countries
120 +
Distinction in the Rzeczpospolita Ranking
Nexia Pro Audit was once again recognized in the ‘Pro Bono activity’ category in 2021
Contact