Manager Działu Księgowości | Biegły Rewident

Anna Piowczyk

/
/
Anna Piowczyk

Anna Piowczyk

Anna Piowczyk

Manager Działu Księgowości | Biegły Rewident

Ania jest Managerem Działu Księgowości. Posiada uprawnienia Biegłego Rewidenta oraz ponad 15 lat doświadczenia zawodowego. Otrzymała Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów, jest również ACCA Affiliate. 

W ciągu swojej kariery zawodowej współpracowała z międzynarodowymi firmami konsultingowymi m.in. z firmami tzw. Wielkiej Czwórki. Zajmuje się kompleksowym doradztwem finansowo-księgowym, a dzięki połączeniu umiejętności audytowych z księgowym jest w stanie dopasować odpowiedni zakres usług do potrzeb Klientów. Ania ma szerokie doświadczenie w pomocy szczególnie dla branży motoryzacyjnej, budowlanej, IT, nieruchomości oraz handlu. Nadzoruje kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, kadr i płac z bieżącymi rozliczeniami podatkowymi VAT, CIT, PIT, ZUS, PFRON, Intrastat oraz przygotowywanie sprawozdań finansowych, jak również raportów zarządczych czy pakietów konsolidacyjnych. W razie potrzeby reprezentuje Klientów uczestnicząc zarówno w kontrolach podatkowych, jak i audytach finansowych. Prowadzi także obsługę finansową i wybrane procedury kontroli wewnętrznej. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w obszarze finansów i rachunkowości.

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową
Place
13
in the Ranking of Audit Firms auditing the GPW
Place
13
in the Ranking of Audit Firms
Place
15
in the Ranking of Audit Firms by revenue
Place
7
Nexia International in Europe
Place
8
Nexia International around the world
Member countries
120 +
Distinction in the Rzeczpospolita Ranking
Nexia Pro Audit was once again recognized in the ‘Pro Bono activity’ category in 2021
Contact

Napisz wiadomość do Anna Piowczyk

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit) z siedzibą w Krakowie. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania. Więcej informacji na temat RODO można przeczytać w Polityce prywatności