Manager Działu Szkoleń | Office Manager

Anna Bosak

/
/
Anna Bosak

Anna Bosak

Anna Bosak

Manager Działu Szkoleń | Office Manager

Ania jest Office Managerem oraz Managerem w Dziale Szkoleń Nexia Pro Audit. Od 2008 roku jest odpowiedzialna za zarządzanie pracami biura. Zapewnia sprawne funkcjonowanie naszej Grupy pod względem organizacyjnym i administracyjnym. Współzarządza Zespołem Nexia Pro Audit oraz jest pierwszą osobą kontaktu przy zatrudnianiu nowych pracowników, a także dla całego Zespołu w sprawach organizacyjnych i administracyjnych. Reprezentuje również Grupę na zewnątrz w szeroko pojętym zakresie spraw organizacyjnych i administracyjnych. 

Odpowiada za kompleksową obsługę działalności szkoleniowej. Udzieli również wszelkich niezbędnych informacji związanych z obszarem dostępnych szkoleń oraz kwestii administracyjnych, a także odpowie na pytania dotyczące aplikacji na otwarte rekrutacje. To do niej również można kierować zapytania odnośnie nawiązania współpracy. Ukończyła Uniwersytet Jagielloński na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Szanowni Państwo! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa Pro Audit za…

15 kwietnia 2020
Place
13
in the Ranking of Audit Firms auditing the GPW
Place
13
in the Ranking of Audit Firms
Place
15
in the Ranking of Audit Firms by revenue
Place
7
Nexia International in Europe
Place
8
Nexia International around the world
Member countries
120 +
Distinction in the Rzeczpospolita Ranking
Nexia Pro Audit was once again recognized in the ‘Pro Bono activity’ category in 2021
Contact

Napisz wiadomość do Anna Bosak

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit) z siedzibą w Krakowie. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania. Więcej informacji na temat RODO można przeczytać w Polityce prywatności